Bebeğimiz 8 Haftalık oldu :)


Bebeğimiz 8 haftalık olmuştu,  Artık hamileliğin rutin kontrollerine birde tahliller eklenmişti bugün kan değerlerime bakılması için ve bebeğimizi ultrasonda görmek için yine randevumuz vardı. Ultrasonda bebeğimizi yine görünce mutluluğumuz kat ve kat arttı. Artık bebeğimizin kol ve bacakları biraz daha belli olmuştu. Hatta eşimle bana kalsa tam bir bebek olmuştu :) Kalbi dakikada 162 kez atıyordu, Boyu ise 1.72 cm olmuştu. Her ne kadar objektif bakınca çok minik olsa da benim yaşama umudum olmuştu bile…
İnsanoğlu hayatının her evresinde çok aciz ama hamile olduğumdan beri kendimi daha aciz hissediyorum. Karnımda bebeğim var ama ne olacağı, nasıl olacağı hakkında hiçbir fikrim yok. Bebeğimiz Rabbimin bize en büyük hediyesi. Miniğim için ve diğer bebek bekleyen anneler için bol bol dua ediyorum. Böylece içimin huzurlu olduğunu hissediyorum.
Birde unutmadan söylemek istediğim bir şey var insan zamanla çok değişiyormuş. Ben ki  kan grubumu öğrenmek için kan verirken bayılan biriydim, şimdi ise cesurca gidip kan tahlilleri yaptırıyorum. Ve bundan sonra birkaç ay periyodik olarak tahliller için kan vermem gerektiğini biliyorum :) Diğer doktor randevumuz 12. haftada belki de o zaman bebeğimiz bir sürpriz yapar ve cinsiyetini gösterir :)

    Bu arada işte bebeğimizin görüntüsü :)
8hafta, miniğimleyaşam,


                                                                                           (24.07.2012)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

FACEBOOK

TWITTER

INSTAGRAM