GözünAydın.com’a Teşekkürler :)


Yine internette bebek  bakımı ve hamilelikle ilgili yazılar okurken bir facebook sayfasına denk geldim. Sayfayı incelerken bir yazı ve fotoğraf dikkatimi çekti.
" GözünAydın.com 'dan Üyelerimize Hediye !

http://www.gozunaydin.com/ sitemize üye olan her 50. kişiye, "Anne Adayının 40 Haftalık Günlüğü" ve içindeki "Çocuklarımız, Gelenek ve Göreneklerimiz Belgesel DVD" hediye.
(kampanya stoklarla sınırlıdır) "
Yazıyor, yanında da şöyle bir fotoğraf vardı; Anne adayının günlüğü, Anne oluyorum, Teşekkür yazısı., www.gozunaydin.com/, miniğimleyaşam,Bu yazıyı görünce hemen internet sitesine bakıp bilgi almak istedim. Çünkü maalesef artık hiç kimseye güvenimiz kalmadı :( Fakat siteye bakınca hamileliğim ve bebeğim doğduktan sonraki  süreçte işime yaracak çok güzel bilgiler olduğunu gördüğüm için üye oldum. 

Aradan bir ay geçmişti ki açıkcası hediyeyi unutmuştum bile çünkü şimdiye kadar hiçbir çekiliş vs.de bir şey kazanmamıştım. Bir e-mail geldi,  mailde hediyeyi kazandığım yazıyordu. Çok şaşırmıştım ama elime ulaşana kadarda emin olamayacaktım hala şüpheci bir yaklaşımım vardı :)
Dün ise " Anne Adayının Günlüğü "  elime ulaştı gerçekten beklediğimin çok üstünde bir şeyle karşılaştım. Bayıldım resmen çünkü hamileliğimden başlayarak bebeğim doğduktan sonra anılarını yazabileceğim ayrıca ara ara bilgilendirme yazıları olan süper bir günlük :)
Tekrardan çok teşekkürler www.gozunaydin.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

FACEBOOK

TWITTER

INSTAGRAM