38. Hafta :)

Miniğimle yaşam, miniğimleyaşam, 38hafta,
38 Hafta 2 Gün
36. Haftada doğum iznine ayrılmıştım. İzne ayrıldıktan sonra bol bol yazarım diye düşünürken asıl yoğunluğun izne ayrıldıktan sonra olduğunu hesaba katamadım :))  Geçen hafta 38. hafta olmasına rağmen bir türlü fırsat bulup yazamadım. Geçen hafta yani 21 Şubatta yine doktor kontrolümüz vardı. Yağız 38 hafta 2 günlük olmuştu. Ve her zaman ki gibi yine bize yüzünü göstermedi. Alıştığımız için bu sefer hayal kırıklığı yaşamadık hatta o kadar ki yüzünü gösterse şaşıracaktık :)) Kalbi dakikada 152 kez atıyordu. Kilosu ise 4126 gr olmuştu. Artık çevremdeki herkes  doğurmamı bekliyordu ama en komik yaklaşım doktorumuzun ki olmuştu. Beni görünce gülümseyen bir yüzle '' sen daha doğurmadın mı? '' dedi. Hep beraber gülüştük. Laf aramızda hiç doğuracağım yok gibi :)) Çıkışta ise 1 hafta sonra görüşürüz dediğimde yine aynı gülümseyen yüz ifadesi ile tabi doğurmazsan dedi :)) 
 Ve yarın yine kontrolüm var bu sefer 39. hafta kontrolüm bakalım yarın ki kontrolde neler yaşayacağız tabi bu gece doğurmazsam :)))

3 yorum:

  1. umarım sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz:)

    YanıtlaSil
  2. Ay çok heyecanlı bir bekleyiş, sabırsız olman çok normal. BOL ŞANS ve umarım en yakın zamanda sağlıkla bebeğini kucağına alırsın! Sevgiler!

    YanıtlaSil
  3. Çok teşekkür ederim. Çok şükür 1 Martta oğlum dünyaya geldi :))

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

FACEBOOK

TWITTER

INSTAGRAM