Sonunda Momfortbaby Aldım :))

kanguru-momfortbaby-minigimleyaşam-kolaytaşıma-ergonamiktaşıyıcı .jpg
26.12.2013 ( İlk gezimiz)
          Yağız kolikli bir bebekti ve neredeyse 7- 8 aylık olana kadar devamlı yapışık gezdik. Şimdide durumun çok iç açıcı olduğunu söyleyemem ama o zamanlara nazaran çok daha iyiyiz. Bu yüzden kanguru almayı çok istiyordum. Ev işlerini yaparken, yemek yaparken ve  bebek arabasıyla gitmenin gözümde çok büyüdüğü yerlere gideceğim zamanlarda hayatımı çok kolaylaştıracağına inanıyordum. Ama bir türlü içime sinmiyordu. Neden mi ?
          Bazı uzmanlar kanguruların erkek bebeklerin testislerine zarar vereceğini savunuyorlardı. Zaten yürüteci de bu yüzden almamıştım. Fakat bir kaç uzmanla konuşarak doğru oturuş pozisyonuyla testislerine herhangi zarar vermeyeceğini öğrendim. Sıra doğru kanguruyu almaya gelmişti. Tabi bir yandan da Yağız gün geçtikçe ağırlaşıyordu ve çevremdeki herkes artık gereksiz olduğunu söylüyorlardı. Ama ısrarcıydım çünkü çok rahat edeceğimden emindim. 
          Bir kaç tane markanın ürünlerini beğenip aralarından seçim yapmam gerekiyordu. Ben seçimimi girişimci bir anneden yana kullandım. Yaklaşık bir sene önce Twitter'da tanıştığım, daha sonra İnstagram'dan severek takip ettiğim, iki çocuk annesi Çağdaş Hanım. İkna olmamdaki en büyük neden onunda bir anne olarak tavsiye etmesi ve yabancı bir markanın kazanmasındansa Türk, girişimci bir annenin kazanmasının daha mutluluk verici olmasıydı. 
          Sonunda iki gün önce almaya karar verdik havale olur olmaz ürünümüz kargoya verildi ve bugün öğlen elime ulaştı. Kangurumu öyle heyecanla bekliyordum ki önümüzdeki bir kaç günlük bebek arabasıyla giderken zorlanacağım yerlere giderek kangurumun tadını çıkaracağım. Tadını çıkarmak demişken bugün ürünüm gelir gelmez hemen dışarı çıktık. Yağız annesinin kucağında olduğu için hayatından inanılmaz mutluydu, bende bebek arabasını indir, kaldır derdinden kurtulmuş olmanın mutluluğunu yaşadım. Oğlumu öpe öpe gezdim :)) Saat 15.00' da evden çıktık, ve 17.30'da eve döndük. Yarım saat dinlenme süresini çıkarırsak 2 saat oğlumu taşıdım ama hiç bir bel ağrısı yaşamadım inanılmaz mutluyum, hayatımı kolaylaştıran ürünlere ve insanlara bayılıyorum :))
          Son olarak Çağdaş Hanım'a İlgisinden, ürün kalitesinden, gönderim hızından dolayı çok teşekkür ederim... Neden  Momfortbaby  seçtiğimin ayrıntılarını okumak isterseniz linke tıklayın... ---> Momfortbaby  
Zaman içerisinde gelişmeleri ve fotoğraflarımızı tekrar paylaşacağım.


                                 Mis gibi bebek kokusuyla yürümenin tadına varın, mutlu kalın...

4 yorum:

 1. momfort baby kangurulara tuniko.com'dan ulaşabilir ve satın alabilirsiniz
  http://www.tuniko.com/momfort-baby

  YanıtlaSil
 2. ben de çok istemiştim ama daha ucuz bir modelle yetindik zaten toplasan 10 kere kullanmadım sanırım :)

  YanıtlaSil
 3. Ne kadar pratik olmus bende kullanmistim zamaninda

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

FACEBOOK

TWITTER

INSTAGRAM