Antalya'lı Anneler Buluşması

   
Anasayfa,Yağız,Yağız Büyüyor, Annelik, Antalya,Antalya anneleri,buluşma

     Yağız doğduktan sonra hayatımızın akışı tamamen değişti. Eskiden arkadaşlarımla buluşup sevdiğimiz mekanlara giderken, Şimdilerde Yağız'la rahat edebileceğimiz mekanlar seçiyoruz.Çocuk olunca, çocuklu kişilerle görüşme içgüdüsü oluşuyormuş. Bunda Yağız'ın çocukları görünce mutlu olmasınında payını gözardı edemem. Blog sayesinde sosyal medyayı yakından takip etmeye başladım. Ve İstanbul, İzmir gibi illerde İnternet üzerinden annelerin buluşmalar ayarladıklarını görüyordum. Bende 19 Nisan'da Antalya'lı anneler için bir buluşma ayarlamaya karar verdim. Ve bir ay öncesinde etkinliği oluşturdum. Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarımdan duyurular yaptım.
     Hep aklımın bir köşesinde talep olmazsa endişesi vardı. Ancak bir kişi bile gelse yeni bir insan tanımış olacaktım. Buluşma gününe kadar annelerden çok olumlu yorumlar aldım çoğu böyle bir buluşma olduğu için çok memnun olduklarından bahsediyorlardı. Facebook sayfam sayesinde yaklaşık bir sene önce güzel bir arkadaş edinmiştim. Fakat bir türlü yüzyüze görüşme fırsatımız olmamıştı. Bu güzel anne iş yerinden izin alıp buluşmamıza katılacağını bildirdiğinde inanılmaz mutlu oldum.
     Facebook sayfamdaki etkinliğe 17 kişi geleceğini belirttiği için 3 masa ayırtmıştım fakat benimle birlikte 5 anne olduk. Bir gün önce yağan yağmur ve buluşma günü çok rüzgarlı olmasının katılımcı sayısını etkilediğini düşünüyorum. Buluşmamız amacına ulaşmıştı birbirinden güzel 4 anneyle tanışmış ve havanın çok rüzgarlı olmasına rağmen çok keyifli bir gün geçirmiştik.

Anasayfa,Yağız,Yağız Büyüyor, Annelik, Antalya,Antalya anneleri,buluşma


    Çocukların telaşesinden fotoğraf çekinmeyi atladık. Son anda bir tane çekildik, fotoğrafta bir arkadaşımız aramızdan ayrılmıştı. Bir daha ki buluşmada acısını çıkartıp bol bol fotoğraf çekinmeyi planlıyoruz :))
     Buluşmamıza kızı Özge ile katılan Nuran Hanım'a,
Kızlarının birinin kreşte olmasını, diğerinin de uyumasını bahane etmeyip bizimle tanışmaya gelen Özlem Hanım'a,
Oğlunu annesine bırakıp minik prensesi ve kız kardeşiyle aramıza katılan Feride Hanım'a,
Çalıştığı yerden izin alıp ve yaklaşık 1 senenin üzerine yüzyüze görüşme fırsatı yakaladığımız Ayşe Hanım'a Çok teşekkür ederim. Sizleri tanıdığıma çok memnun oldum.

 İkinci etkinliğimizde görüşmek üzere :)))

Takip etmek isterseniz;

Facebook Sayfam : Minigimleyasam
Twitter Hesabım   : Minigimleyasam
Instagram             : Minigimleyasam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

FACEBOOK

TWITTER

INSTAGRAM