Karalanmış Duvarlara Son

miniğimleyaşam aktivite, boya, çocuk, miniğimleyaşam, boyama, crayola, aktivite, Yağız Büyüyor, Tavsiyeler, Etkinliklerimiz,
12 Aralık 2014

     Geçen hafta işe giderken Yağız'la ayrılmamız biraz sancılı oldu ve ağzımdan '' işe gidip gelicem sonra sana oyuncak alıcaz''  çıktı. Eee sözcükler birer birer çıktıysa ağzımdan oyuncak almak farz oldu. Akşam yemekten sonra bir alışveriş merkezine gittik. 

     Bir süredir Yağız'a oyuncak alırken onun fikrini alarak seçimi ona bırakıyorum. Mağazada ellemedik oyuncak bırakmadan hepsini tek tek beğendi ve en sonunda pepenin oyuncağını almaya karar verdi :)) 

     Pepeyi görünce akan sular duruyor bizde...

     Ödemeyi yapmak için kasaya geldiğimizde kasiyer belli miktarı geçen oyuncak alanlara kasadaki ürünlerde %50 indirim oluyor dedi. Tabi bizim gözler hemen ürünlere çevrildi. Orada Crayola'nın boyama defteri ve kalemden oluşan setini gördüm, en güzel yanı kalemi defter haricinde başka yerleri çizmiyormuş. Nasıl olduğunu anlayamasak da hemen sepetimize ekledik ve evimize girer girmez kalite kontrol yaptık. 

     Bu seri bizden geçer not aldı.  Bir yerleri karalama derdi olmadan, gönül rahatlığıyla çocuğa verilerek özgürlük tanınacak bir boya :)) Bol aktiviteli günleriniz olsun...


Sevgiler :)) Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

FACEBOOK

TWITTER

INSTAGRAM