Yaşasın Köpük Oynamak :))


     Blog yazmaya başladıktan sonra diğer blogları da  takip etmeye başladım ve gün aşırı yazılarını takip ettiğim blogger arkadaşlarım oldu. Birbirinden değerli anneleri takip edip neler paylaştıklarını merakla okuyorum. Başka çocuklu yaşamların tecrübelerini okumak bana çok iyi geliyor. Çünkü bu yazılar eleştirel veya yargılayan tarzda değil yaşanmışlık içeriyor.

     Yağız' a eğlenceli oyunlar aradığımda ilk işim blogları karıştırmak olur. Veya güzel bir ev aktivitesi görünce not eder ilk fırsatta evde uygularım :))

     Geçenlerde '' Evde Kar Oyunu '' başlığını görmüştüm  Yağız'ın çok seveceğini düşünerek hemen akşamı evde harekete geçtik. Malzemeleri de çok basitti traş köpüğü ve gıda boyası :))

     Yere örtümüzü örttük, tepsinin içine traş köpüğünü istediğimiz kadar sıktık ve üzerine kırmızı gıda boyası döktük. İnanılmaz mutlu bir etkinlik oldu. Kirlenmek güzeldir sloganıyla yola çıktık coştuk :))) 
     Ama siz siz olun benim gibi boş bulunup kırmızı boyadansa daha farklı renkler tercih edin yarım saat köpük oynadıysak 2 saat temizlemem sürdü. Ama hamama giren terler derseniz mutluluğun fotoğrafı karşınızda :)))Yağız 27 Aylık
2 yorum:

  1. bunu bende denemek istiyorum ama resmen temizlemekten tırstıgımdan erteliyorum :)))

    YanıtlaSil
  2. Bence hemen akşama denemelisin çok keyif alıyorlar :)) Başta gıda boyası koymadan bir dene belki o da dikkatini çeker ben bir daha ki sefere öyle deneyeceğim böylece temizliğe daha az zaman harcarım diye düşünüyorum. Sevgiler ...

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

FACEBOOK

TWITTER

INSTAGRAM