Orkide Hareketi Antalya Blog Yazarları Etkinliği

     Bu etkinliğin benim için önemi çok büyük. Çünkü uzun süredir takip ettiğim Antalya blog yazarlarının arasına katıldığım ve fiili olarak görüştüğüm ilk etkinlik oldu. Hepsi birbirinden sıcaklardı. Grubun çoğunluğunun enfes tarifleri var ve takipcileriyle paylaşıyorlar bence takip etmelisiniz ;) Hamileler uzak dursa fena olmaz uyarmadı demeyin :) Şaka bir yana mutlaka incelemelisiniz.

     6 Kasım Cuma günü Orkide Hareketi Akra Barut otelde Antalya Blog Yazarlarını bir araya getirdi. Bizler bir yandan şirket Genel Müdürü Bülent Bayraktar'ın belirledi leziz öğle yemeğimizi yerken, bir yandan da şirket, ürünler ve içerikleri hakkında bilgilendirildik. Aklımıza takılan soruları sorduk. Çok güzel ve verimli bir etkinliği geride bıraktık.

     Başta beni aralarına alan Antalya Blog Yazarları arkadaşlarıma, daha sonra bu güzel etkinlik için Orkide Hareketi'ne ve ev sahipliği için Akra Barut Otele teşekkürlerimi iletiyorum.Orkide Hareketi Nedir ?

Dijital ejderha çağı ve 21. Yüz Yılın akılcı rekabet koşullarında, en fazla ihtiyaç duyduğumuz yetenekler; üreticilik, sorgulama, değişim ve işbirliğidir.
Sınırların ortadan kalktığı, teknolojinin, dolayısıyla iletişimin baş döndürdüğü ve sadece var olmanın bile insanlığa yüklediği anlamların her geçen gün daha da ağırlaştığı günümüzde; geleceğe odaklı düşünmek, gelecek için projeler geliştirmek ve gerçekleştirmek büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir.
Ancak iş hayatında amaçları gerçekleştirmeye giden en kısa ve en doğru yol vizyonu geniş, bilinci açık ve profesyonel bir ekiple çalışmaktan geçmekte.
Neyi nasıl yapacağını bilen, veri toplayıp en doğru şekilde değerlendiren, girişimci ruha sahip, etkili ve aktif bir uzman grubu, ticaretin her alanında avantaj sağlayacak, hız üstünlüğü elde edecek, sorunları daha kolay çözecek ve mutlaka daha çok kazandıracaktır.   

Orkide Hareketi, Türkiye ve geleceğimiz için yola çıktığı ilk günden beri cesaret ve başarıyla hizmet üretmiş,  BİRLİKTE KAZANMAK ilkesiyle daha çok alanda fayda sağlamak için bütün kadroları, tecrübeli zihinsel alt yapısı ve güçlü sistemiyle şimdiden gereken tüm hazırlıkları ortaya koymuştur.

Orkide Hareketi'nin altyapısını oluşturan paylaşma geleneği,
BİRLİKTE KAZANMAK ilkesiyle hazırlanmış strateji ve imaj çalışması ile birleşerek halkımızın mutlu ve bağımsız yarınları için büyük bir fırsata dönüşmektedir.

Orkide Hareketi, yenilikçi, modern, değişimci, dünya gerçeklerinin farkında, vizyon sahibi cesur ve adaletli insanların kurduğu kazancı ve geleceği hedefleyen büyük bir organizasyondur.

Orkide Hareketi yaklaşık 8 yıldır girişimci kadrosu, emektar ve mutlu çalışanları ile serbest girişimciler için başarılı çalışmalar yapmıştır ve paylaşım geleneğinin savunucusu olarak gelecekte de serbest girişimciler için başarılı hizmetler üretmeye devam edecektir.

Orkide Hareketi, Türkiye coğrafyasının tarihsel manada zengin ve doğası gereği yaşayan, birlikteliğin bir çok-kültürlü medeniyet ve başarı projesidir. Bir ayağı geleceğin içinde olan bir başarı hikayesidir.
Orkide Hareketi geleceğe ve insan yaşamına hizmet eder. Yaşam olan her yerde birlikte hareket vardır. Daha güzel bir yaşam için, gelecek için bugünden adım atılmalıdır.
Orkide Hareketi Farklıdır, liderdir, derinliklidir, geleceği hedeflemektedir, bu yüzden de hep bir adım öndedir. Bilinçli, duyarlı, kanaat önderi tüketicinin vazgeçilmezi, birlikte yaşam üretir Çünkü Orkide Hareketi  yaşam severdir. Ekonomik, ticari ve estetik değerlere sahip oluşunun yanı sıra sosyal bir paydaştır ve herkesi düşünür çünkü herkes içindir.
 Orkide Hareketi bugünden geleceği kazanmak için en ideal fırsattır. Gelecek ertelenemez, Geleceği gören zihinler, düşleri gerçeğe dönüştürme yeteneğine sahiptir.  Fırsatları doğru yer ve zamanda değerlendirenler, geleceğin mühendisleri olacaktır.

Bugün, düşünmek için değil, yaşamak içindir. 
Gelecek bugünden başlar.

ORKİDE HAREKETİ
www.orkidehareketi.net
0850 450 51 51


Orkide Hareketi Etkinliği  ( 6 Kasım 2015)Antalya Blog Yazarları... ( 6 Kasım 2015 )

Etkinliklerimiz devam edecek takipte kalın ;)

Sevgiler,


Selin YÜZBAŞ.

24 yorum:

 1. Sonunda tanıştık. İnşallah bir çok etkinlikte bir araya geliriz Selincim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah Emel'cim elimden geldiğince katılmaya çalışacağım :)

   Sil
 2. çiçeği burnunda anne bende tanıştığıma memnun oldum güzel etkinlikler de buluşmak üzere

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah Funda'cım daha güzel etkinliklerde hep beraber olmak dileğiyle :)

   Sil
 3. Emeğine sağlık canım, nice güzelliklere. ;)

  YanıtlaSil
 4. merhaba orkide hareketini biliyorum çok güzel bir etkinlik olmuş demek siz de katılanlardandınız ne güzel bu arada blog keşif etkinliğinden gelip bloğunuzu da takibe aldım bende sizi bekliyorum,sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler. Bende makyaj konusunda bilgilenmek üzere blogunuza geliyorum :)) Sevgiler.

   Sil
 5. blog keşif etkinliği sayesinde buldum bloğunuzu bende beklerim sevgiler...
  http://balbocuguveannesi.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşgeldiniz hemen ziyarete geliyorum. Sevgiler :)

   Sil
  2. Merhaba bu arada üyeliğinizi göremedim ?

   Sil
 6. Kaleminize sağlık.
  daha nice güzel etkinliklerde görüşmek üzere.
  Ayrıca sizinle tanıştığıma memnun oldum:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Bende tanıştığıma çok memnun oldum. 14'ünde görüşmek üzere :)

   Sil
 7. Merhaba canım iyiki seni tanıdım bu etkinlik sayesinde nice güzel birlikte etkinliklerimize inşallah Gülcan ...Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler canım. İnşallah çok daha güzellerinde bir arada oluruz. sevgiler :)

   Sil
 8. Çok güzel bir buluşma oldu, tekrar görüşmek dileği ile sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok daha güzellerinde buluşmak dileğiyle. Sevgiler :)

   Sil
 9. bu etkınlıklere bende bayılıyorum :) ama henuz hıc bırıne katılmadım :) ızmırde kımse bırseyler yapmıyor galıba ya da benı cagırmıyorlar sanırım :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok tatlısınız :) Antalya'ya yolunuz düşerse burada bir etkinlik organize edelim en güzeli :) İzmir'e sevgiler

   Sil
 10. Keşke cok isterim :) teşekkürler:)))

  YanıtlaSil
 11. merabaaaa. ne güzel bişiymiş yaaa orkide hareketi. bloguma da hoşgeldiniz kii görüşürüz yineeee. iyi haftasonlarıııı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşbuldum, sizde hoş geldiniz :)) Size de mutlu haftalar :))

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

FACEBOOK

TWITTER

INSTAGRAM