Yeni Hobiler ile İğne Oyaları ve Örgü Öğrenme Vakti

     Merhaba sevgili ziyaretçiler. El işleri ile uğraşıyorsanız ve uğraşmak istiyorsanız Yeni Hobiler sitesini ziyaret etmenizi öneririm.

     Yeni hobiler sitesinde el işleri, tığ işleri, iğne oyaları, dekorasyon ve evlilik gibi bir çok kategori bulunmaktadır. Evde boş vakitlerinizde canınız sıkılıyorsa ve boş vakitleri değerlendirmek istiyorsanız yeni hobiler sitesini ziyaret etmelisiniz. Çünkü içerisinde boş vaktinizi değerlendirebileceğiniz bir çok el işi bulunuyor. Ayrıca bilmeyenler için ise detaylı anlatımlı örgüler ve iğne oyaları yer alıyor . Mesela  Anlatımlı İğne Oyaları yer alıyor. Onlara bakarak iğne oyasının nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Detaylı anlatım bulunduğu için sizi çok zorlamayacaktır. Sıfırdan başlayıp örgü öğrenmek istiyorsanız bu site tam da size göre. 
İğne oyası yazma ve tülbentler 

     Geçmişten günümüze kadar başörtüsü olarak kullanılan yazmalar da çoğu zaman iğne oyaları ile süslenmektedir. Sizde yazma yapmak istiyorsanız  yazma modelleri sayfasından yazma modellerini inceleyebilir ve anlatımlı modellere göz atabilirsiniz. Birbirinden güzel yazmaları inceledikten sonra elinize iğne ve iplik alıp hemen yazma yapmaya koyulabilirsiniz.

     Ayrıca banyoların olmazsa olmazları arasında olan lifler de örgü işi ile yapılıyor. Bir çok kişinin evinde hala örgü lifler bulunmaktadır. Sizde liflere para vermek yerine kendiniz yapıp banyoya koyabilirsiniz. Yapmış olduğunuz lifler doğal yün ipler ile yapıldığı için daha sağlıklı duş almanıza neden olacaktır. Yeni hobiler sitesinde lif modelleri ve anlatımlı lifler bulunuyor. 

     Sitede hem lifleri incelerseniz hemde birbirinden güzel liflerin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Takıldığınız nokta olursa yorum kısmından iletişime geçerseniz size yardımcı olacaklardır.


     Boş vaktiniz çoksa ve değerlendirmek istiyorsanız el işleri ile uğraşmanızı öneriyoruz. Böylelikle hem bir çok giyim ve kıyafetleri örgü işi işle yapmış olursunuz hemde satış yapmak isterseniz bunu bir iş haline getirip para kazanabilirsiniz. Örgü hırkalar, yelekler, patikler ve yazmalar kolaylıkla yapılabilir. Soğuk kış günlerinde sıcacık kalmak istiyorsanız da örgü işini tercih edin. 

     Hobiler sitesinde zevkinize uygun bir örgüyü bulup başlamak için henüz geç değil :) Sürekli eklenen örgüleri takip etmek için de yenihobiler.com  sitesini aklınızın bir köşesine kaydetmenizi ve sık sık ziyaret etmenizi öneriyoruz. 


Aslı USLU
Siz de Annelere, Miniklere ve Ailelere Fayda Sağlayacağını Düşündüğünüz Tecrübelerinizi Bu Sayfada Paylaşmak İsterseniz.
Yazınız ve fotoğraflarınızı Selin.Yuzbas@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

FACEBOOK

TWITTER

INSTAGRAM