Gigbi.com


     Güne minik bir gülümsemeyle başlamak, minik adımlar, minik dudaklardan dökülen ilk sözler.. Bu kelimeler, hepimize bebekleri çağrıştırıyor..

     Her anne-baba bebeğinin doğumundan büyüme anlarına kadar, her hallerini özel bir anı haline getirmek ister. Bu anları her daim hatırlamak ve baktıkça o anlara geri dönmek için en etkili yol fotoğrafları saklamak olsa gerek.. Doğum ve bebek fotoğrafçılığı bu konuda en büyük yardımcı.


Doğum Fotoğrafçısı Gigbi’de

     Bebeğiniz için doğum anından itibaren özel hatıralar oluşturmak istiyorsanız, alanında profesyonel doğum fotoğrafçısı ve bebek fotoğrafçısı arayışına bir an önce başlamalısınız. Doğum anınızı emanet edebileceğiniz fotoğrafçı seçimi, büyük bir özen gerektirir. En net ve ayrıntılı araştırma için size bir tavsiye; ‘gigbi.com’daki profesyonellere mutlaka göz atın! gigbi.com sayesinde hızlı, kolay ve anlaşılır şekilde en iyi fotoğrafçılara ulaşmanız mümkün. Siz aradığınız kategoriyi, ili ve diğer gerekli bilgileri verdikten sonra profesyonel fotoğrafçılar size ücretsiz şekilde fiyat teklifi veriyor. Onların profilini, fotoğraflarını inceleyerek, birçok tercih arasından en beğendiğiniz, size en uygun fotoğrafçıyı seçebilirsiniz.  Son yıllarda herkes tarafından tercih edilen doğum fotoğrafçılığı ile sizin de bebeğinizin ilk saniyeleri, ilk anları, ilk ağlayışı kayıt altında olacak.. Peki ya sonrası?

Doğum – Bebek Fotoğrafçılığı

     Bebeğinizin büyüme anları, ilk dişi, ilk adımları mutlaka görülmeye ve hatırlanmaya değer anlardan.. Profesyonel bir bebek fotoğrafçısından yardım alarak bebeğinizin birbirinden sevimli fotoğraflarını çektirebilirsiniz. Renkli, tüylü kıyafetler içinde bebeğiniz çok sevimli görünecek! Bir fotoğrafçı arayışı içindeyseniz, gigbi.com’da kaliteli ve tecrübeli fotoğrafçıları bulmanız mümkün. Fotoğraf çekimlerini inceleyebilir ve harika fikirler edinebilirsiniz. Gigbi.com tek seferde ve az bir zamanda, size zamandan tasarruf ettirerek kolay bir şekilde en iyi bebek fotoğrafçılarını sunuyor..

Gigbi, Doğum Günü Organizasyonunda da Yanınızda


     Bebeğinizin ilk yaşı ve sonrasında arkadaşlarıyla geçireceği bebek doğum günü için de eğlenceli bir organizasyon hazırlayabilirsiniz. Gigbi.com’da bebeğinize özel doğum günü organizasyonu yapabileceğiniz kategoriler de mevcut. Palyaço, yüz boyama etkinliği, balon süsleme, animatör, sihirbaz vb. etkinlikleri kolayca planlamanız mümkün. Siz istediğiniz kategoriyi girin ve gerisini gigbi.com’a bırakın.. Size özel gelen teklifleri değerlendirme fırsatı yakalayın..


2 yorum:

  1. Aklımda bulunsun teşekkürler :)

    YanıtlaSil
  2. Şirin fotolar çıksa da yeni doğan fotolar bebişe işkence gibi geliyor 😒

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

FACEBOOK

TWITTER

INSTAGRAM